Aqua Disiac – Parfém s feromony recenze, cena, kde ke koupi, koupit teď,

Je možné svést každého muže, s pouhým jedním vůní. Život Sexy parfémy s feromony vyrovnat se s tímto úkolem při 100%. Jak se parfém a že její součástí, pojďme na to.

Více se dozvíte na oficiálních webových stránkách

Co jsou feromony

Abychom pochopili princip Aqua Disiac, v první řadě je pochopit otázku, jaké jsou feromony. V řečtině, dále jen „feromon“ znamená „rozrušit“ nebo „probudit“. Ve skutečnosti, feromony jsou produkty žláz s vnitřní sekrecí v různých zvířatech (jelenů, bobři a další).

beverge citru coe up 1 2 Aqua Disiac  Parfém s feromony recenze, cena, kde ke koupi, koupit teď, Feromony jsou také obsaženy v některých rostlinách (santalové dřevo, vanilka, kakao, jasmín, citron, rozmarýn a další) a liší se od hmyzu (mravenci, bource morušového). Feromony produkované u mužů i žen. Muži jsou nazývány „Androsterone“, žena – „Capuliny“. Feromony ovládání neuroendokrinní systém, ovlivňující lidské chování. To následně ovlivňuje společenský život nebo reprodukci.

K dispozici jsou dva druhy feromonů:

 1. Relizer. Jsou schopny vyvolat jednotlivce na okamžitou reakci a jednání.
 2. Primery. Mají eskalační efekt. Jsou používány k formování určité chování.
 3. OL>

  Příkladem druhého typu je speciální feromon, že královna včelí vyniká. Tlumí sexuální vývoj u žen, takže druhý pracovní včely.

  Vlastnosti a princip činnosti

  Aqua Disiac – sbírka parfémy s feromony z francouzského výrobce

  .

  Z celkového kolekce Aqua Disiac jsou parfémy se jmény známých značek, zhruba připomínající jejich zápach:

 • Gucci by Gucci.
 • L’eau par Kenzo.
 • Miss Dior Cherry.
 • Čistý jed.
 • Touch of Pink.
 • Amor Amor Nina Ricci.
 • J’adore Dior.
 • Hugo Boss a další.

bhin food bck hnd chef 1 Aqua Disiac  Parfém s feromony recenze, cena, kde ke koupi, koupit teď, Aqua Disiac nebo alkoholu, Gemini umožní svádění partnera bez zbytečného podezření!

Koncentrát s feromony Aqua Disiac mají ve velkém objemu v sérii:

 • Aqua Disiac Cannabis feromonu. S travnatá vůně konopí. Kořeněné aroma je schopen vytvořit tonizující účinek na tělo majitele. Zde také zajat tóny sena a ořechy. Parfém zápach lze nastavit ve vášnivém sexu. Parfémy lze poznat podle tmavého láhev s bílým víčkem (zabalit tmavě zelená). Rozdělena do mužské a ženské.
 • Aqua Disiac Animal Musk. Tento parfém je vhodný pro muže svést osoby slabšího pohlaví. To stimuluje tvorbu mužského hormonu, který dělá žena pohled na něj jako macho. Duchové zachytil vůni pižma. Parfém obalů černá s leopardí vzory.
 • Aqua Disiac Láska Elixir. Tento parfém je unisex. Vůně v sobě spojuje tóny známých afrodiziakum (pepř, ylang-ylang, Palmarosa, atd.) Na obalech těchto lihovin má tmavou barvu a nápis ve stříbře.
 • Aqua Disiac Erotic Elixir. To je také parfém vhodný pro všechny podlahy. Jsou vyrobeny se směsí skořice, ylang-ylang, zázvor a muškátový oříšek. Aroma prostředky pomáhá stimulovat mozkovou činnost, odstraňuje úzkost a nedůvěru, což osoba atraktivnější v očích druhého pohlaví. Černý obal s šedým písmem.
>>>>  Alpha Dominant - Jak to funguje? Jaké jsou názory

Pokud budeme mluvit o Aqua Disiac divokého pižma je jedním z nejoblíbenějších druhů lihovin Aqua Disiac. Wild pižmo parfém existují mužské a ženské. Složení parfému dámské obsahuje silné přírodní afrodiziakum – pižmo s světlo bobule poznámky a orchidej. Parfém může být používán denně. Jeho hlavním účinkem je zvýšení hladiny pohlavních hormonů svou milenku. To z ní dělá uvolněně a krásné v očích druhého pohlaví. Parfém se prodává v růžové lahvi o objemu 10 ml.

„kompozice“ duchové Aqua Disiac divoké pižmo pro muže je vůně modré máty, šťavnaté zelené jablko, vůně fazole a pelargonie. Vůně zvyšuje pozornost od žen činí člověka více atraktivní v jejich očích. Parfém v černé, 10 ml v objemu.

Vývoj řady lihovin trvalo 5 let. Ve složení parfémů:

 • velké množství feromonů.
 • Speciální molekulární komplex stabilita vůně, které je drženo v tajnosti.
Více se dozvíte na oficiálních webových stránkách

Výsledek parfému s feromony je následující:

 1. Parfémy odstraní pochybnosti o sobě, je „majitelem“ vůně být odvážnější a volnější straně svého partnera.
 2. Člověk se stává atraktivní a sexy pro opačné pohlaví.
 3. Parfémy stimuluje libido žen a mužů. To znamená, že duchové jsou nuceni touha sex, povzbuzující sex.
 4. Díky feromony v parfémech je probuzen sexuálního vzrušení, ji nad obvyklých 2-3 krát.
 5. Feromony zvýšit citlivost při sexu, což jasnější pocit.

Jak používat parfém Aqua Disiac

Instrukce doporučuje aplikovat trochu parfému na intimních orgánů kromě sliznice.

Můžete přidat i parfém s feromony Aqua Disiac (2-3 kapky) v tělový krém. Pokud si rozložil je na kůži, bude vůně feromonů být rozděleny rovnoměrně na něm.

Kdo může používat parfém s feromony

Life Sexy parfém divoké pižmo pro muže a ženy jsou vhodné pro jakéhokoliv věku. Není nutné používat feromony mladých lidí (do 16 let), nebo je zneužívají. Jako nezralé dospívající vůně parfému vzrušující může „zabít“ a zkazit přírodní tělesného pachu.

>>>>  Urotrin - recenze, komentáře, cena, jak to funguje? prostaty

Ženy se doporučuje používat parfém s 18 let pro muže nejsou stanovena žádná omezení. Dát do horké sezóny se doporučuje jako ženy a muži na minimum.

Kolik je originál Aqua Disiac

Více se dozvíte na oficiálních webových stránkách

cena parfému s feromony Aqua Disiac bude záviset na typu destilátů. Rozsah chutí-čtyřhra stojí od 699 do 1000. Parfémy sérii s velkým množstvím feromonů (Animal pižmo, konopí, Láska Elixir a další) mohou stát více.

beverge coe up diet 1 1 Aqua Disiac  Parfém s feromony recenze, cena, kde ke koupi, koupit teď, 1 lahev Aqua Disiac divoké pižmo (10 ml), bude stát …. Můžete si vybrat poznámky, které mají blízko k chuti každého muže či ženy:. Ze dřeva a máty na ovocem a medem

Skvělé chuť s „zastřené“ povahy původce -! Nevyčíslitelné

Závěr Aqua Disiac

Life Sexy parfém divoké pižmo je schopna přilákat jedince opačného pohlaví. Tajemství úspěchu spočívá nejen v feromony a jejich účinků na lidský organismus, ale také při používání nových technologií a specializovaného zařízení pro těžbu koncentrátu. Také není poslední roli zde hraje i další vůně koření a rostlin.

Mnoho žen a mužů již vyzkoušeli nejnovější metody svádění přes parfémy s feromony Aqua Disiac a byl spokojen s výsledky. Tak to dává smysl, aby se pokusila jedinečné prostředky.

Emilie Jurečková
About Emilie Jurečková 213 Článků
Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.