Black Mask – názory, cena, kde koupit, původní, nebo je to stojí za to?

Obrovské množství lidí v té či oné míře potýkají s problémem černé tečky na obličeji.

Tyto body mohou vážně poškodit tvář, objevit se na nos, čelo a bradu. Až 95% dospívajících a přibližně 25% dospělých trpí akné. Někdy černé skvrny mohou zanechat pigmentových skvrn, jizvy, jizvy.

Black Mask v poslední době objevily na našem trhu, ale už nýtované pozornost každého, jak se zbavit akné na obličeji. Pojďme řešit.

Proč používat černou maskou a jak to funguje

Výrobci Black Mask tvrdí, že je nejúčinnějším prostředkem v boji proti komedonů. Tato maska ​​zbavuje obličej akné, černých hlav a mnoho dalších problémů.

bnce body exercie1 Black Mask  názory, cena, kde koupit, původní, nebo je to stojí za to? Výrobek je snadno ovladatelný, a vzhledem ke své přirozené skladby je možné očekávat rychlý účinek.

Také tato maska ​​ proniká do hlubokých vrstev pokožky, vyživuje s vitamíny a stopovými prvky , velmi dobře čistí pokožku od všech druhů nečistot a odstraňuje černé tečky. Pokožka získá tón, stává se jemnou a hebkou.

Black Mask Black Mask – pokyny k použití

Tato maska ​​je dost snadno ovladatelný, instrukce jsou uvedeny níže. Před nanesením masky, které potřebujete, aby očistil svou tvář k odstranění make-up.

>>>>  Motion Free - názory, cena, kde koupit, koupit nyní

Doporučuje se používat masku dvakrát týdně, ale pokud máte suchou pleť, jedna je dost. Vliv používání budete okamžitě všimnete, ale zabezpečit výsledek by měl projít celý kurz v délce jednoho měsíce.

Klasický recept s černou maskou doma

Zveme vás vyzkoušet tuto masku, aby se doma s mnohem menší finanční výdaje. Nejlepší analog Černá maska ​​může být nazýván aplikace želatiny s aktivním uhlím
potřebujeme:.

 • 2 g želatiny;
 • 5 g vody nebo mléka;
 • 4 tablety aktivního uhlí.
 1. Aktivované uhlí mletí na prášek, smíchá se s želatinou, přidat vodu nebo mléko až do vytvoření krémové konzistence.
 2. Předehřejte masku ve vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě po dobu dvou minut.
 3. Warm hmota aplikovat na čistou tvář.
 4. Povolit masku úplně vyschnout na pokožce tvořil film želatiny a uhlí vytáhněte z obličeje.
 5. Odstraňte zbytky vodou.
 6. Použít svůj oblíbený krém.
 7. OL>

  Aktivované uhlí je užitečný v tom, že nejen proniká hluboko do pórů a čistí tvář a odstraní všechny nečistoty a černé body, ale zanícené oblasti kůže stávají méně nápadné, jak uhlí mírně vysušuje pokožku. Želatina se kolagenu v jeho složení napíná kůži, což je pružnější a pevná. Vyrovnává pleť.

  Ostatní recepty domácí kit v boji s Černá maska ​​

  Čisticí recepty masky na obličeji moc. Vyberte si možnost, mějte na paměti, váš typ pleti, přítomnost alergií na kteroukoli složku.

  Čistící maska ​​na obličej uhlí a krása hlíny

  Maska aktivní uhlí a vaječných bílků

  Maska bezbarvé henny a šalvěje vývaru

  boon equipent hethcre1 Black Mask  názory, cena, kde koupit, původní, nebo je to stojí za to? Pokud máte mastnou pleť, platí tato maska ​​dvakrát až třikrát týdně, majitelé suchou pleť můžete použít masku jednou týdně.

  Henna má silnou antimikrobiální a antibakteriální vlastnosti, normalizuje metabolismus tuků z mazových žláz, zlepšuje metabolismus pokožky. Tato maska ​​je velmi dobrá čistí pleť, stahuje póry a zabraňuje akné.

  odvar z šalvěje zvyšuje účinek henny, ale také čistí a stahuje póry.

  Bezpečnostní Black Mask

 • černé masky se musí použít, pokud máte mastnou a problematickou pleť s komedony, rozšířené póry a akné. Pro suchou a tenkou slupkou, měly by být používány velmi opatrně, a maska ​​filmu pro ni je kontraindikováno.
 • Při častém používání těchto masek může způsobit a přesušení kůže dehydratace, vznik vředů a loupáním. Použijte masku jednou týdně, pokud máte suchou pleť, a dvakrát až třikrát týdně, pokud jste vlastníkem mastnou pleť.
 • Pokud máte nějaký typ kombinace kůže, aplikovat masku výhradně na problémové oblasti.
 • Aby se zabránilo alergické reakce ů, testování masku nejprve na zápěstí, ujistěte se, že všechny komponenty jsou pro vás vhodné.
 • Před instalací masku, mokrý obličej, to umožní maska ​​proniknout hlouběji do pórů.
 • Po postupu čištění kůže určitě uplatnit svůj oblíbený hydratační a nevycházejte v příštích dvou hodin.
>>>>  GenBrain - kde koupit, jak to funguje? Zkontrolujte, názory

Black Mask Black Mask – pilot

Náš malý experiment vám pomůže pochopit, jaké kroky má černou maskou na obličeji, a naše expert bude komentovat každé fotce „před“ a „po“ a dát své doporučení účastníků.

Katya, 22: h4>

Poznámka:

s cílem regulovat rovnováhu tuku v kůži, měli byste také věnovat pozornost výživě.

Angelica, 32 let: h4>

Poznámka:

udržovat rovnováhu tuků v normálním použití denní krém.

Marina, 36 let: h4>

aktualizace: Bohužel, účinek po použití těchto prostředků nezůstává po celý život, ale to potěší ne méně než jedna až dva týdny.

Pro zvýšení efektu vyžaduje pravidelné užívání – alespoň jednou za měsíc. Také nezapomeňte na krémy, pleťové vody, tonika a křoviny.

Video o tom, jak černou maskou

Z těchto videí vám jednoznačně vědí, jak se dělá Black Mask ze složek k dispozici doma. Jak se přihlásit, jak moc se udržet na obličeji, jak odstranit. Klady a zápory této masky použít.

Jak víte, naše krása nezávisí jen na vnější péči o pleť, ale také správné výživy. Vzhled komedonov přispívá k akutní a smažené potraviny, alkohol, kouření a silné kávy. Ale čerstvá zelenina, ovoce a bobule pomůže vaše pleť zůstat zdravý.

Jak pečovat o pleť? Podělte se o své dojmy o článku v komentářích.

Emilie Jurečková
About Emilie Jurečková 122 Článků
Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.