Black Mask – názory, cena, kde koupit, původní, nebo je to stojí za to?

Obrovské množství lidí v té či oné míře potýkají s problémem černé tečky na obličeji.

Tyto body mohou vážně poškodit tvář, objevit se na nos, čelo a bradu. Až 95% dospívajících a přibližně 25% dospělých trpí akné. Někdy černé skvrny mohou zanechat pigmentových skvrn, jizvy, jizvy.

Black Mask v poslední době objevily na našem trhu, ale už nýtované pozornost každého, jak se zbavit akné na obličeji. Pojďme řešit.

Proč používat černou maskou a jak to funguje

Výrobci Black Mask tvrdí, že je nejúčinnějším prostředkem v boji proti komedonů. Tato maska ​​zbavuje obličej akné, černých hlav a mnoho dalších problémů.

bnce body exercie1 Black Mask  názory, cena, kde koupit, původní, nebo je to stojí za to? Výrobek je snadno ovladatelný, a vzhledem ke své přirozené skladby je možné očekávat rychlý účinek.

Také tato maska ​​ proniká do hlubokých vrstev pokožky, vyživuje s vitamíny a stopovými prvky , velmi dobře čistí pokožku od všech druhů nečistot a odstraňuje černé tečky. Pokožka získá tón, stává se jemnou a hebkou.

Black Mask Black Mask – pokyny k použití

Tato maska ​​je dost snadno ovladatelný, instrukce jsou uvedeny níže. Před nanesením masky, které potřebujete, aby očistil svou tvář k odstranění make-up.

Doporučuje se používat masku dvakrát týdně, ale pokud máte suchou pleť, jedna je dost. Vliv používání budete okamžitě všimnete, ale zabezpečit výsledek by měl projít celý kurz v délce jednoho měsíce.

Klasický recept s černou maskou doma

Zveme vás vyzkoušet tuto masku, aby se doma s mnohem menší finanční výdaje. Nejlepší analog Černá maska ​​může být nazýván aplikace želatiny s aktivním uhlím
potřebujeme:.

 • 2 g želatiny;
 • 5 g vody nebo mléka;
 • 4 tablety aktivního uhlí.
 1. Aktivované uhlí mletí na prášek, smíchá se s želatinou, přidat vodu nebo mléko až do vytvoření krémové konzistence.
 2. Předehřejte masku ve vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě po dobu dvou minut.
 3. Warm hmota aplikovat na čistou tvář.
 4. Povolit masku úplně vyschnout na pokožce tvořil film želatiny a uhlí vytáhněte z obličeje.
 5. Odstraňte zbytky vodou.
 6. Použít svůj oblíbený krém.
 7. OL>

  Aktivované uhlí je užitečný v tom, že nejen proniká hluboko do pórů a čistí tvář a odstraní všechny nečistoty a černé body, ale zanícené oblasti kůže stávají méně nápadné, jak uhlí mírně vysušuje pokožku. Želatina se kolagenu v jeho složení napíná kůži, což je pružnější a pevná. Vyrovnává pleť.

  Ostatní recepty domácí kit v boji s Černá maska ​​

  Čisticí recepty masky na obličeji moc. Vyberte si možnost, mějte na paměti, váš typ pleti, přítomnost alergií na kteroukoli složku.

  Čistící maska ​​na obličej uhlí a krása hlíny

  Maska aktivní uhlí a vaječných bílků

  Maska bezbarvé henny a šalvěje vývaru

  boon equipent hethcre1 Black Mask  názory, cena, kde koupit, původní, nebo je to stojí za to? Pokud máte mastnou pleť, platí tato maska ​​dvakrát až třikrát týdně, majitelé suchou pleť můžete použít masku jednou týdně.

  Henna má silnou antimikrobiální a antibakteriální vlastnosti, normalizuje metabolismus tuků z mazových žláz, zlepšuje metabolismus pokožky. Tato maska ​​je velmi dobrá čistí pleť, stahuje póry a zabraňuje akné.

  odvar z šalvěje zvyšuje účinek henny, ale také čistí a stahuje póry.

  Bezpečnostní Black Mask

 • černé masky se musí použít, pokud máte mastnou a problematickou pleť s komedony, rozšířené póry a akné. Pro suchou a tenkou slupkou, měly by být používány velmi opatrně, a maska ​​filmu pro ni je kontraindikováno.
 • Při častém používání těchto masek může způsobit a přesušení kůže dehydratace, vznik vředů a loupáním. Použijte masku jednou týdně, pokud máte suchou pleť, a dvakrát až třikrát týdně, pokud jste vlastníkem mastnou pleť.
 • Pokud máte nějaký typ kombinace kůže, aplikovat masku výhradně na problémové oblasti.
 • Aby se zabránilo alergické reakce ů, testování masku nejprve na zápěstí, ujistěte se, že všechny komponenty jsou pro vás vhodné.
 • Před instalací masku, mokrý obličej, to umožní maska ​​proniknout hlouběji do pórů.
 • Po postupu čištění kůže určitě uplatnit svůj oblíbený hydratační a nevycházejte v příštích dvou hodin.
>>>>  Psorilin - lékárna, skutečné názory, koupit nyní, cena

Black Mask Black Mask – pilot

Náš malý experiment vám pomůže pochopit, jaké kroky má černou maskou na obličeji, a naše expert bude komentovat každé fotce „před“ a „po“ a dát své doporučení účastníků.

Katya, 22: h4>

Poznámka:

s cílem regulovat rovnováhu tuku v kůži, měli byste také věnovat pozornost výživě.

Angelica, 32 let: h4>

Poznámka:

udržovat rovnováhu tuků v normálním použití denní krém.

Marina, 36 let: h4>

aktualizace: Bohužel, účinek po použití těchto prostředků nezůstává po celý život, ale to potěší ne méně než jedna až dva týdny.

Pro zvýšení efektu vyžaduje pravidelné užívání – alespoň jednou za měsíc. Také nezapomeňte na krémy, pleťové vody, tonika a křoviny.

Video o tom, jak černou maskou

Z těchto videí vám jednoznačně vědí, jak se dělá Black Mask ze složek k dispozici doma. Jak se přihlásit, jak moc se udržet na obličeji, jak odstranit. Klady a zápory této masky použít.

Jak víte, naše krása nezávisí jen na vnější péči o pleť, ale také správné výživy. Vzhled komedonov přispívá k akutní a smažené potraviny, alkohol, kouření a silné kávy. Ale čerstvá zelenina, ovoce a bobule pomůže vaše pleť zůstat zdravý.

Jak pečovat o pleť? Podělte se o své dojmy o článku v komentářích.

Emilie Jurečková
About Emilie Jurečková 281 Článků
Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.