Fialové čaj Chang Shu pro hubnutí – jsme kontrolovat, zda to stojí za nákup tohoto produktu? A kolik to stojí

Fialové čaj Chang Shu pro hubnutí - jsme kontrolovat, zda to stojí za nákup tohoto produktu? A kolik to stojí
Fialové čaj Chang Shu pro hubnutí - jsme kontrolovat, zda to stojí za nákup tohoto produktu? A kolik to stojí

Získání popularity fialové čaje (čajový nápoj) Chang Shu. Je známý pro neobvyklé, „kosmickém“ barevným infuzi získaný vařením sušené květy Klitoria Ternate. Má se za to, že nápoj je dobré pomocné prostředky pro snížení hmotnosti. Tato vlastnost přitahuje velké množství zákazníků.

Jaký druh čaje je Chang-Shu

Fialové čaj Chang Shu je vyroben z květů Klitoria Ternate, které patří do rodiny lusk. Rostlina se pěstuje v Nepálu, Tibetu, Thajsko. Místa růstem jsou soustředěny v ekologicky čistých oblastech. Sbírat květiny pouze 2 krát ročně, zatímco se nepoužívají mechanické metody – je ruční sběr surovin. Tea se skládá výhradně

9 47 Fialové čaj Chang Shu pro hubnutí  jsme kontrolovat, zda to stojí za nákup tohoto produktu? A kolik to stojí

z květů, listů a stonků neexistuje.

V různých zemích je tato rostlina se nazývá různě. V angličtině clitoria trojčetné zvaných motýl hrách, v Thajsku se nazývá anjanam. Z tohoto důvodu jsou rozdíly ve jménu čaje. Slovo „fialové“ v názvu se objevil není to tak dávno.

V jeho přirozené formě, čaj nemá purpurové zbarvení. Nápoj, uvařen s technologií, jasná nasycená modrá. Ale aby fialovou modrou barvu infuzní plechovky, když přidáte pár kapek citrónové šťávy.

Sazba Chang-Shu

Chemické složení fialové čaj Chang Shu předložen:

 • alkaloidy (methylxanthiny, kofein);
 • flavonoidy (katechiny);
 • tříslovinami (taniny);
 • L-theanin,
 • vitaminy, makro. – a mikroelementů

Všechny tyto látky jsou biologicky aktivní. V lidském těle, vykonávají důležitých fyziologických funkcí. To jsou hlavní složky čaje Chang Shu kvůli jeho užitečných vlastností.

Užitečné vlastnosti Chang-Shu

Jak užitečný je fialová čaj? Fanoušci nápoje tvrdí, že se jedná o skutečný elixír zdraví a krásu. Pravidelná konzumace čaje Chang Shu ovlivňuje tělo takto:

 1. Lidská pokožka zkrásní a vláčnou. Drobné vrásky vyhladit.
 2. Nápoj posiluje vlasy, zabraňuje šedivění vlasů.
 3. zlepšuje funkci srdce, zvyšuje pružnost cév, jsou silnější.
 4. Čaj vede ke snížení krevního tlaku. Tento nástroj se používá pro prevenci kardiovaskulárních onemocnění, včetně hypertenze, ischemická choroba srdeční, atd.
 5. reprodukční funkce se zlepší.
 6. U žen, které prodlužuje dobu nástupu menopauzy.
 7. Vision zlepšuje.
 8. Čaj zklidňuje a uvolňuje, což je pro lidi bojující s častým stresem velmi důležité.
 9. Nápoj podporuje účinnější spalování tuků, zlepšuje metabolismus.

>>>>  CANNABIS OIL CBDOL - negativní komentáře, názory, cena, oficiální internetové stránky

Kontraindikace a možnou škodu

Welcome purpurové čaj obvykle nezpůsobuje nepříjemné vedlejší účinky, jeho použití je neškodný (v závislosti na doporučení). Kontraindikace tam, ale v malém množství. Pití čaje purpurové, Chang Shu není lidé s nízkým krevním tlakem a individuální nesnášenlivosti. Lepší vzdát nápoj pro těhotné a kojící ženy. S opatrností použít fialové potřeby k přípravě čaje, aby byl vhodný pro jedince s nemocemi ledvin.

Chutnost Chang-Shu

Dry modré čaj Chang Shu má poměrně silnou květinovou vůni. Po zalití se objeví nápoj světla, téměř bez tíže „“ jemnou vůni. Čaj je charakterizován mírným a sladkou chuť. Chcete-li dát Nápoj jasnější a výraznější chuť a aromatické rady

8 47 Fialové čaj Chang Shu pro hubnutí  jsme kontrolovat, zda to stojí za nákup tohoto produktu? A kolik to stojí

můžete přidat jasmín, okvětní lístky růží, lemongrass.

Odrůdy

V prvé řadě existují různé druhy čaje Chang Shu v závislosti na místo rostliny. Takže, květiny Klitoria sklizené v Nepálu, Tibetu a dalších asijských zemích. Avšak největší popularity thajské modré čaje. Pracovníci z mnoha hotelů v Thajsku při potkávání klienti zacházet s nimi tento neobvyklý nápoj. A Thajci mají rádi Chang Shu chladu. Modré čaje se může měnit kvalitu sušení květin.

Fialové čaj na hubnutí

Chang Shu často podporována prodejci jako čaj na hubnutí. Ty zajišťují lidem, kteří chtějí, aby se stal štíhlejší, že výsledky při napil nebude vás čekat příliš dlouho. Reklama je plná nápisy, které během pouhých 3 měsíců zbavit 30 liber. Avšak účinnost fialové čaj na hubnutí je sporný.

Mnoho odborníků a společné kupující, Chang Shu zjistí, že opravdu pomáhá snížit hmotnost. , ale efekt aplikace mnohem skromnější a často neodpovídá výsledku deklarovaná dodavatelem. Nakupování purple čaj, je třeba pochopit, že nápoj je třeba brát jako pomůcku k hubnutí. Hlavními odpůrci nadváhy – dietou a

cvičením

.

Co doktor říká o fialové čaj

Pravdivé hodnocení lékařů o čajovém Chang Shu odlišná. Mnoho výživu doporučují ji svým klientům v kombinaci s správné výživy a cvičení. Zatímco odborníci nevolejte tento nápoj všelékem kil. Někteří endokrinology také věří, že fialové čaj má příznivý vliv na lidský organismus. Přesto doporučujeme, aby se infuze ne více než 1 šálek denně. Očních pozorováno, že Chang Shu pomáhá obnovit vidění, posiluje sítnici oka.

>>>>  EMS Six Pack - negativní komentáře, názory, cena, oficiální internetové stránky

Meet and negativní hodnocení lékařů. Oni nenaznačují kupovat sušené květiny Klitoria, protože neexistuje spolehlivé vědecké informace o výhodách získaných od nich čaj.

Jak vařit a pít purpurové čaj

Podle různých doporučení v čase, lze vařit od 4 do 9 květy na 200 ml vody. Ideální teplota pro čaj je 80-90oC. Nápoj nemá žádnou výraznou chuť a vůni, takže můžete pít s různými přísadami (například med).

Pro hubnutí make fialové čaj Chang Shu občas potřebovat: 2 šálky nápoje denně po dobu 1 týdne, následuje pauza. Pár týdnů pokračovat. Ke snížení hmotnosti nápoje by měly být konzumovány bez sladidel. Pro zábavu (ne pro léčebné účely), čaj, měli byste také pít brát přestávky.

Osobní zkušenost z vaření a degustace, jakož i jejich dojem z chuti fialové čaj

7 26 Fialové čaj Chang Shu pro hubnutí  jsme kontrolovat, zda to stojí za nákup tohoto produktu? A kolik to stojí

je původem z Thajska jsou rozděleny v následujícím videu:

Kde koupit a kolik to stálo

V doplnění zásob a běžných obchodech najít fialový čaj je velmi problematické. Samozřejmě, můžete si ho koupit po návštěvě Thajskem, v Nepálu nebo Tibetu. Nicméně, nejvíce cenově dostupný způsob je koupit čajové internetové obchody. Na objednávku Chang Shu, budete muset jít na oficiálních internetových stránkách prodávajícího (dodavatel) kontaktovat poradce požádat je o potvrzení kvality výrobků poskytnutím příslušných dokladů. Konání těchto konzultací sníží riziko nákupu nekvalitní čaj. Obal by měl mít informace o složení a použití Chang Shu.

Kolik je fialová čaj? Různé prodejci ceny se mohou značně lišit. Průměrná cena Chang Shu v 50 g činí 280-340 RUB to je pravda.

Hodnocení zákazníků

Představujeme vaší pozornosti předložené našimi návštěvníky prostřednictvím formuláře zpětné vazby několik skutečných hodnocení:

Natali:. “Rozhodl jsem se objednat tibetský čaj na hubnutí z květů Klitoria jsem četl o výhodách a škod (nebo spíše nedostatek iontů) v nápoji chtěl jsem, aby tuto kontrolu zázrak čaj. Domnívám se, že účinnost nápoje je velmi přehnané. Ano, tam jsou některé živiny, které vám umožní používat čaj jako pomoc. Ale jak zhubnout jen konzumovat tento nápoj, nebude prací. chuť je také nic zvláštního jako obarvenou vodou. cena tohoto čaje je „sousto“. Pro mě je to jednoduché, ale drahé čajový nápoj“.

Kondrashovia:.. “Objednal fialové čaj, etcK opravdu chtěl ztratit 15-20 liber Vzal ji za každý den 2-3 krát 2 měsíce Zároveň zásadních změn. aby moje strava nebyli. Beru na vědomí, že užívání čaje, jsem se stal jednodušší se probudit, a generální stav se zlepšil. V důsledku toho samozřejmě zbavil 22,5 kg. nebylo Stretch. Doporučujeme fialový čaj na hubnutí, jak pohodlné je je to možné“.

>>>>  Bust Pro Gel pro zvětšení prsou - negativních komentářů, názorů, ceny, oficiální webové stránky

Účinnost fialové čaj není axiom. Nicméně, on nemá žádné neobvyklé chuťové vlastnosti. Nicméně dobré recenze o čaji tam, některé z nich ještě pomůže zhubnout. Takže na otázku, je to stojí za to výdaje slušné peníze na sušené květiny, dávat na infuzi mimořádnou barvou, každý člověk reaguje jinak.

Emilie Jurečková
About Emilie Jurečková 281 Článků
Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.