Fish XXL – kolik je to stojí a zda to stojí za nákup

Activator fish Fish XXL přichází ve formě spreje. Její činnost je aktivace každý, i malé ryby, které žijí ve vodě, držet ho v rybářské místě. Vývoj formulace a balení aktivační kousání byla provedena vědci a profesionální rybáři po dobu 3 let. Z tohoto důvodu byl trh médium, s jedinečným, oblíbené rybí vůni.

Mnoho rybářů zajímá – co kořist můžete chytat ryby s tímto sprejem

Chycen téměř všechny druhy ryb, s pomocí tohoto aktivátoru. Dravé ryby a klidné miluje vůně produkované tímto koktejlem příchutí. Jeho hustota ztěžuje rozostření návnadu a kořist a vychutnával vůni ryb balení, pohybující se od těch odlehlých oblastech ve směru epicentru vůně.

eri bckground brit1 Fish XXL  kolik je to stojí a zda to stojí za nákup hlad způsobený působením účinných látek, vyvolává i dobře s přívodem a neaktivní ryby. Doslova spěchá do svého návnady. Čím více paranoidní typy, pocit bezpečí, protože tmy. – hnědý odstín aktivační

Ryby návnada Ryby XL má své vlastní jedinečné tajná zbraň je vyvážený, dobře zvolené receptů složky.

Složení aktivátoru kousání ryby L

Byla to práce vědců v několika zemích, z tohoto důvodu je prostředek byl jedinečný a zahrnuje 4 složky:

 1. Nástroj, který zahrnuje oblíbenou všech ryb, tuků a bílkovin je konopný olej. Má velmi silný zápach. – vůně je oblíbená klidné ryby přitahuje Roach, Rudd a jiné drobné trofejí
 2. Vůně, přilákání ryb různých velikostí – aroma kafirovými. Ovoce s velkými pahorky a má kyselou chuť. Ale koření, stejně jako v kapalině výrobu listů této rostliny. Mají velmi silný a přetrvávající zápach. Velký lín, cejn bude žádoucí.
 3. Rostlina připomínající křížence mezi cibule a česneku, s ostrým, přetrvávající a kořeněnou vůní a chutí je slon česnek. Tato vůně přitahuje nejvíce největší jedince predátorů.
 4. Látka s vysokým obsahem bílkovin a aminokyselin, je protein severského. Ryby, milující kořist „zkažené“, přijde do vaší návnady. Může to být například mník, sumce a další.
 5. OL>

  Tato skladba má své výhody a umožňuje chytat trofejní ryby.

  Výhody použití

  Použití Fish XXL spray aktivátor, každý rybář dostane možnost čerpat z velké ryby, podle zlých pohledů tupých sousedů na řece:

 • způsobující návnada lákadlo, nebudete čekat na skus. Nejrychlejší ryby okamžitě, bez přípravy k útoku na návnadu. Z tohoto důvodu se k rybníku, neměli byste mít hodně teplé oblečení, bude rybolov být aktivní a budete muset aktivně mával rukama, viviva trofeje.
 • Díky vůni sloní česnek zvyšuje možnost chytat velkou štiku nebo candáta.
 • A univerzálním lékem, sebou nese nejen dravci, ale klidné ryby. Proto jde rybaření, trvat několik typů řešení a tyčí.
 • Ekologicky bezpečný výrobek, bezpečná pro ryby a člověka. Není zarážející nechráněné oblasti kůže.
>>>>  Cardio-9 - negativní komentáře, názory, cena, oficiální internetové stránky

erobic brnd coor1 Fish XXL  kolik je to stojí a zda to stojí za nákup

Princip spreje Rybí XL

Jak víte, ryba má vynikající citlivost na pachy. Mohou detekovat ve vodním sloupci, i mírný, nejasný vůni ve velké vzdálenosti od místa odlitku. Koncentrovaný a intenzivní vůně, jejich barvy přitahují různých druhů ryb. V případě, že walleye, okoun a další dravec jde do vůně aminokyselin z bílkovin humry, plotwise a Rudd určitě hrnou do vůně vápna. Na tomto principu Princip fungování Fish XXL bázi.

působením na receptory to dává ryby pocit hladu. Usazování na sliznici, vůně ovlivňuje mozek ryb, říká jí, že má hlad a ukazuje jí cestu ke zdroji své oblíbené chuti. Odchází vše a jde do svého háku. Zde je jednoduchý, ale účinný způsob lovu nabízí sprej s bohatým aroma.

Přednosti Fish XXL

Návnada by se s ní zacházet před hodit kolo ve vodě. Bez ohledu na typ návnady a doby jeho použití se reaguje s proudem spreje, několikrát stisknutím korunu. -Li mír návnada stačí pár kliknutí, vábení říčních pirátů se smísí s 5 -7 krát.

Po třech neúspěšných kousnutí, změnit návnadu a to sprej s postřikem. Zimě nebo v létě rybaření bude závislý s aktivním rybami a významné úlovek. Použijte Fish XXL stříkací aktivátor a nyní řeku s tichem a ostrými ranami predátory.

Emilie Jurečková
About Emilie Jurečková 281 Článků
Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.