Nomidol – recenze, cena, kde koupit, přísady, jak to funguje?

Nomidol - recenze, cena, kde koupit, přísady, jak to funguje?
Nomidol - recenze, cena, kde koupit, přísady, jak to funguje?

Přírodní složení, popis složek

Neexistuje

15 Nomidol  recenze, cena, kde koupit, přísady, jak to funguje?

žádný úlovek. Existují přírodní složky, vybrané v optimálním poměru, a interakce mezi sebou navzájem. Je klinicky prokázáno, Nomidol, názory těch, kteří již experimentoval na sobě a prohlášení lékaře. Existují stovky lidí, kteří zapomněli, co noha houba.

Zkuste to teď a ujistěte se, že, jak se zbavit

Více se dozvíte na oficiálních webových stránkách

houbových infekcí u nejdříve.

Jít na oficiálních stránkách!

Léčivé rostliny jsou vybrány na základě užitných vlastností každého z nich.

Důvody jsou jednoduché:

 1. První část lidé jsou prostě obávají nových mastí, krémů. Věří, že je lepší se k léčbě plísně používání levnějších protějšky, ale v lékárnách, které jen mírně zmírnit bolest, symptomy.
 2. Druhá část je neznalost lidí, neochota učit se, stává se obětí podvodníků, kteří prodávají padělky prostřednictvím svých stránek a obchodů. Ale jednoduše si vybrat důvěryhodného prodejce.
 3. OL>

  Na internetu najdete houba krém na nohy, za účasti rekordní počet pozitivních recenzí. Říká se tomu Nomidol (Nomidol). Podle sliby výrobce, léčivo plní následující funkce:

 • eliminuje olupování kůže;
 • snižuje pocení;
 • zbaví žlutých nehtů;
 • odstraňuje svědění a nepříjemný zápach.

Anti-houbové lék může pomoci lidem, kteří jsou již dlouho a neúspěšně bojují nohou houba. Nomidol má fungicidní a fungistatické akci. Navzdory svému za dostupnou cenu, univerzální a přístupná, což je velké plus.

výraznější účinek krému vzhledem k jeho obsahu. Mezi složkami existuje 8 přírodní oleje, z nichž každý má svůj vlastní jedinečný efekt.

Mechanismus účinku antimykotické Nomidol

Vysoce účinné léčivé látky obsažené v přípravku pečlivě odstranit plíseň. Díky bobr maximální změkčení pižmo a nehtové ploténky. Takže všechny ostatní složky jsou mnohem rychleji proniknout do nemocné tkáně nehtu a dermis.

Rostlinné extrakty zničit i spory houby, který je značně chráněn před vnějšími faktory.

Výhody Nomidol přes jiné metody ošetření

Pokud jste unaveni smířit s otravné houby, které nemohou nosit otevřenou špičkou boty a vždy cítit nepříjemně, začnou jednat. Samozřejmě můžete použít úpravy nehtů pomocí laseru.

O tom prostě neříkají, ale vím, že tento typ léčby vyžaduje 7

Více se dozvíte na oficiálních webových stránkách

nebo dokonce 10 sezení. Takže pokud jste připraveni zaplatit určitou zaokrouhlenou sumu k léčbě mykózy nohou. – používat Nomidol

Na rozdíl od anti-plísňové prášky, krém nemá žádné vedlejší účinky. A proto může být bezpečně používán lidmi s základním onemocněním dalších orgánů.

Droga vytváří prostředí, které se lehce ovlivnit kůži nebo nehty. Vzhledem ke svému složení, krém pracuje ne 5 a dokonce ani 10 hodin. Až 20 hodin aktivní léčbu mykózy nohou! Je nepravděpodobné, že najdete alespoň 1 protiplísňový prostředek s takovou funkci.

Co se lze naučit od všech těchto negativních názorů o nástroje z houby Nomidol?

V zájmu úplně zničit všechny stopy houbové infekce nehtů bude trvat 14-21 dní. Přesné datum závisí na

16 Nomidol  recenze, cena, kde koupit, přísady, jak to funguje?

rozsahu poškození kůže, šíření patogenů a individuálních reakcí. Stojí za to, že protějšky jsou mnohem pomalejší.

Mast Nomidol lze použít nejen při detekci onemocnění v aktivní fázi, ale také jako profylaktické. Tím se zabrání nebezpečí mykóza, pokud se rozhodnete navštívit veřejnou saunu, pláž nebo vanu.

Svědění, nesnesitelné bodání svědění. Feet péct, jako kdyby byly ponořeny do žhavé uhlíky. Strašná druh bělavými skvrnami, pokřivené nehtovou ploténku, ze vzhledu otřásl. … A ten zápach, nechutný, odporný zápach …

Jak se vyrovnat s touto nepříjemností? Jak porazit „nepřítele“?

Nomidol je zbraň, která vám pomůže vyhrát tuto těžkou bitvu!

Bohužel, velká popularita produktu za následek toho, že na trhu padělaných léků. A cena takového Běda produkt je obvykle mnohem nižší, než která nabízí oficiální výrobce Nomidola.

Původní mast je ve zkumavce, o objemu 50 ml. musí být stanovena výrobcem. Originální lék je OOO „Victoria“, Moskva. Do každé zkumavky se Nomidol aplikované abstraktní.

Chcete-li použít jedinečný gel Nomidol potřebují denně. I sprej ráno a večer. Chodidla

Více se dozvíte na oficiálních webových stránkách

by měla být dobře umýt mýdlem a čistou utěrkou. V současné době je zcela spokojeni s výsledky.

Princip činnosti a kontraindikace

Moje výsledky

Still nadále používat. Po dvou týdnech od začátku používání Nomidol mám konečně skutečný dlouho očekávaný výsledek. Nehtové ploténky je získána v přírodním zdravý vzhled, je jeho povrch byl opět hladký povrch.

Tento lék bude i nadále používat tak dlouho, jak máte jednu trubku. Výsledek byl velmi spokojený, konečně nástroj, který vám umožní zbavit nohy houby jednou provždy. Koupit Nomidol, bude litovat nebude. Je to opravdu lék, který lékař objednal! Pomůže veškeré 100%!

Release forma a smetana Nomidol

A pak škoda, dokonce na návštěvu pro někoho přijít, vůně stál nepopsatelný. Jeho žena začala otravovat, jsem lajdák nejsou sami o sebe postarat, potopena. Je-li hřebík na palci pravé nohy úplně zežloutnou a začal slupkou pryč, vážně myslel, že budu mít nožní plísně.

>>>>  Diamond vlasy maska ​​- kde koupit nejlepší, lékárna, obchod, cena

Mé obavy se potvrdily, když jsem přišel na konzultaci v dermatovenerologic lékárně. Pak jsem byl předepsán zvláštní protiplísňový léčivý gel, který jsem koupil v místní lékárně a tablet. Po průběhu léčby, speciální rozdíl nepozoruji.

šel k jinému specialistovi, můj stav se zlepšil,

17 Nomidol  recenze, cena, kde koupit, přísady, jak to funguje?

avšak k dosažení úplné uzdravení a neuspěl. Měsíc po ošetření se plíseň začala růst s novým elánem. Si uvědomil, že tato metla bude obtížné se zbavit.

Před objednáním léky Nomidol, se rozhodl zjistit, co je háček. Kontrolována prostřednictvím našeho inženýra o léku Nomidol, jeho manželka v Ústavu zdravotnických prací na velkém pozici vyzvídala. Za to, že jsem se konečně rozhodl koupit drogy z nehtů houba Nomidol.

V současné době je lék Nomidol není implementován prostřednictvím některého ze sítě lékáren. Můžete jej zakoupit pouze přes internet na webových stránkách výrobce, který eliminuje riziko včetně padělaných výrobků z jakéhokoli rozvodu, a na nákup léku Nomidol za přemrštěné ceny.

každý kus je jedinečný Nomidol má manuál a certifikát potvrzující jeho originalitu a soulad s vysokými mezinárodními standardy kvality.

Kolik by stálo Nomidol, jeho hodnota je mnohem vyšší. Provozovatel těchto stránek mi řekl, že o náklady, aplikace, vlastnosti, načasování podávání léků. vše, co bylo uspořádáno. Koupil jsem si mast Nomidol, čímž se získá plnou záruku, jak se zbavit nohy houby jednou provždy, a léčba je bezbolestná pro celé tělo.

“Nomidol” je houba krém. To může být tak skvrna na kůži a nehtech. Nezávisle na typu onemocnění znamená vyléčit jen 1 kurzu, který trvá 1 měsíc.

Primárním mechanismem účinku, podle výrobce, je „mírné“ spóry hub. V důsledku toho, původce houbové infekce ztrácí schopnost reprodukce.

Uvedené účinky:

 • zničení příčin nemoci – patogen;
 • obnova nehtu do 30 dnů;
 • rychlému odstranění příznaků mykózy nohou;
 • hojení prasklin a jiných škod způsobených plísní;
 • snižuje nepříjemný zápach z nohou;
 • posílení imunitní ochranu proti houby.

uváděných výhod krému:

 • protiplísňové cream “Nomidol” je vytvořen na bázi přírodních složek.
 • Nástroj používá pouze 1 nebo 2 krát denně, zatímco léky z lékárny by měly být rozmazaný na nehty každé 3 hodiny.
 • „Nomidol“ ničí nejen houby, ale také zaručuje ochranu doživotní od nich v důsledku nahromadění účinných látek v těle.
 • “Nomidol” až do nehtu.
 • Již v prvních dnech léčby, odstraňuje všechny příznaky mykózy.

Lék je zcela přirozený. Mast obsahuje následující složky:

 1. Nativní olej: vlaštovičník, matka a nevlastní matku, meduňka, třezalka, Kombucha, křen, Valerian a posloupnost. Komponenty bojovat škodlivých mikroorganismů. Vlaštovičník extrakt zmírňuje svědění a bolest. Kozlík lékařský má uklidňující účinek. Melissa pomáhá zbavit se podráždění pokožky. Třezalka tečkovaná obnovuje poškozené tkáně a posiluje lokální imunitu.
 2. Esenciální olej tea tree. Tato komponenta se zaměřuje na všechny patogeny. To se často přidává k antibakteriálních látek. I tea tree olej má uklidňující účinek.
 3. Extrakt z bobřího pižma. Nejvzácnější ingredience, které činí krém Nomidol skutečně unikátní. Tento extrakt se používá k léčbě mnoha onemocnění, včetně plísňových. Složka proniká hluboko do kůže a nehtů. Extrakt změkčení rohovky nehtové ploténky, vzhledem k tomu, co ostatní komponenty dosáhne zdroj infekce.

i spuštění formu houby léčitelné nástroje Nomidol.

Houba krém na nehty a nohy, které si můžete koupit na oficiálních internetových stránkách. Make nákup je velmi snadné, stačí dodržovat několik jednoduchých kroků:

 1. Přejděte na webové stránky a stáhnout objednávkový formulář.
 2. Zadejte jméno a telefonní číslo.
 3. Počkejte na odezvu od správce (hovor bude pokračovat několik hodin). S konzultantem můžete nastavit přesné množství obalů potřebné k léčbě.
 4. Několik dnů po objednání zboží můžete získat v e-mailu. Z oficiálních stránkách balíček doručen tresku.
 5. OL>

  Operátor může klást žádné otázky. Krém se ujistit, že zákazníci byli schopni objednat zařízení v každém vhodném okamžiku. Lék je prodáván za pevnou cenu, ale někdy na webové stránce podpory.

  Návod k použití finančních prostředků z hub Nomidol

  ke kořeni! Takový radikál způsob léčby, které nabízí mnoho lékařů. Nicméně, dokonce i vzdálený s „masem“ nehtu neřeší problém, protože infekce zůstává v těle. Souhlasíte s tím, tento způsob je spíš inkvizicí než léčba. Ano, a jeho účinnost je sporná.

  Další otázkou je náprava nehtů houba Nomidol, že v prvních hodinách po aplikaci je schopen odstranit zánět a zbavit vás od svědění, pálení, bolest.

  Chcete se zbavit plísně? Pak budete potřebovat přísný a pravidelný výkon všech požadavků uvedených v návodu Nomidola.

  Jak vidíte, nic složitého.

  Tool Nomidol z houby nohou a nehtů je třeba používat denně po dobu 30 dní před spaním. Pro prevenci plísňových infekcí léčiva použít sníženou sazbu za 15 dní.

  Malé množství krému by měl být aplikován na kůži nebo nehtů jsou ovlivněny plísní. Lehké pohyby masáže distribuovat a nechte vstřebat.

  Moje výsledky

  Pár slov o tom, jak používat krém „Nomidol“. Proti houbě je třeba použít 1 krát za den během 30 dnů. Rozmazání na nohou před spaním. To je dost, aby plně vyřešit problém mykózy nohou. Navíc, způsob a načasování aplikace žádný účinek:

 • kde je plíseň na kůži nebo nehtů;
 • druh houby;
 • závažnost onemocnění;
 • předpis infekce.
>>>>  Bliss Hair - názory, komentáře, cena,česká republika

V jakých případech je přiřazen k „Nomidol“ na houby? Tento lék se používá v následujících podmínkách:

 • Plísňové infekce, které ovlivňují nehtovou ploténku a způsobit jejich zahušťování.
 • houbové infekce kůže nohou.
 • nepříjemný zápach, který není závislý na frekvenci hygienických postupů.
 • kornifikace kůže a svěděním.
 • Pálení, podráždění pokožky nohou.
 • brnění v postižených oblastech.
 • zarudnutí a olupování kůže.

Drug “Nomidol” – rozvod, nebo ne? Více o tom později. Má lék účinek, je-li používán správně?

Lék zmírňuje svědění, podráždění pokožky, odstraňuje nadměrné pocení a nepříjemný zápach. Kromě toho je léčivo zastaví proces destrukci nehtové ploténky a vyrovnává povrch nehtů, léčí mikrofraktur a další poškození kůže.

Podle svědectví pacientů, kteří používali krém ze zdravotních důvodů, můžeme říci, že to funguje po první aplikaci. Pomáhá okamžitě zmírnit svědění, pálení, podráždění a odstraňuje nepříjemný zápach.

Jak používat lék pomáhá obnovit poškozenou tkáň úplně. Po ukončení léčby, nákaza se už nikdy nevrátil. Je důležité, že „Nomidol“ (rozvod, nebo opravdu vím) se skládá pouze z přírodních ingrediencí, který je uváděn na trh jako zcela bezpečný pro zdraví.

Před aplikací léku postiženou podle houbové infekce oblast důkladně promyje vodou a mýdlem a vysušte ručníkem. Po tom, jemně RUB malé množství masti (hrášek) na postiženou kůži a čekat, dokud se zcela absorbován.

Pokud je to nutné, léčba „Nemidonam“ může být prodloužena o dalších 15 dnů jako preventivní opatření po vymizení viditelných příznaků houby.

Po je třeba postup umýt ruce vodou a mýdlem. Účinek použití dochází v důsledku specifickou kombinaci složek masti. Lék ve formě tenkého filmu pokrývá postižené kůže, neumožňuje kyslíku proniknout k patogenu, jako by připojením.

Cena „Nomidol“ bude uveden níže.

protiplísňové léky Nomidol indikován k léčbě plísňových infekcí kůže a nehtů. Prostředky pro zabíjení patogenních mikroorganismů, bez ohledu na jejich umístění a stádiu vývoje. Droga má kumulativní účinek: za prvé, že zmírňuje hlavní příznaky, pak eliminuje chorobu. Krém bojuje proti všem druhům plísní.

Jak používat Nomidol? Diskutovat jednoduchý návod k použití:

 • zmáčknout malé množství na ruce;
 • rozšířil po celé zasažené oblasti;
 • krém by měl být jemně masírujte až do úplného vstřebání.

Vedlejší účinky: mírné brnění, podráždění kůže.

Balení krému je vyrobena v minimalistickém stylu. Nachází se na bílém pozadí oranžové nápisem. Také tam je značka „bio“, který mluví o pravosti výrobku. Plastová trubka smetany je v běžném lepenkové krabice.

Doba použitelnosti: 2 roky v neotevřeném, 1 rok po otevření. Lék musí být na suchém místě, chráněném před přímým slunečním světlem. Uchovávat lék při teplotách nad 25 stupňů je zakázáno.

Indikace a kontraindikace Nomidol

Podle průzkumů zákazníků, Nomidol často nařídit lidem, kteří nepomohla jiné druhy léčby. Vzhledem k tomu, léčba onychomykózy je jednou z největších výzev v oblasti dermatologie.

a na konci léčebného období všechny testy na kontaminaci houbou ukáže negativní výsledek.

Kontraindikace použití krému je přecitlivělost na jednu nebo více složek nástroje.

Ale výrobce přesto konstatuje, že někteří pacienti mohou být individuální intolerance složek léčiv. Také byste měli být na pozoru před masti pro těhotné a kojící ženy, protože klinické studie účinku léku u dětských pacientů nebyly provedeny.

Cena – kolik je Nomidol

?

Lékárny znamená, není určena k prodeji. Tvůrci léků záleží na autentičnosti. Neumožňují padělky, takže odpověď na otázku „kde koupit Nomidol“ pouze jedno: na oficiálních internetových stránkách. Tam můžete vidět přesné náklady na léky, číst uživatelské recenze, přečíst stanovisko lékaři o drogy.

Nedívejte se na Nomidol v lékárně. Náklady na dopravu z oficiálních stránek se provádí po celé zemi a trvá jen velmi málo času. I s náklady na léky a dodávky jakýmkoliv způsobem, vhodný i pro vás, bude cena Nomidol být cenově dostupnější, než je cena v lékárně jinými léky proti houbám.

Proč Nomidol nemůže koupit v drogerii? Proč droga se prodává výhradně prostřednictvím internetu? Možná, že to není ani bezpečné pro tělo, nebo nemá všechny potřebné doklady?

I spěchají, aby vás uklidnit. Droga je naprosto bezpečný a, samozřejmě, má všechny potřebné doklady potvrzující jeho vysokou kvalitu a účinnost. Na rozdíl od většiny lékáren, které prodávají jen „křída“, oficiální výrobce Nomidola nabízí opravdu originální, vysoce kvalitní výrobek. Bez dodatečných poplatků a marží, že lékárna sítě nezapomeňte uvést náklady na léčiva.

Nákup Nomidol na oficiálních internetových stránkách, můžete se bát, že uklouzl falešný. Kromě ….

“Nomidol” Náklady na … v balení. Do třiceti samozřejmě potřebují několik – tři nebo čtyři. Přesně, kolik bude muset koupit krém a následně utrácet peníze na léčbu, zeptejte se prodávající-konzultanty.

Náklady na „Nomidol“ asi 2000 rublů. Koupit „Nomidol“ není v lékárnách, lze zakoupit pouze prostřednictvím oficiálních internetových stránkách. Pozor, Internet nabízí mnoho padělků.

>>>>  Arthromagic Caps - kde koupit nejlepší, lékárna, obchod, cena

Vzhledem k tomu nástroj obdržel velmi pozitivní recenze a stal se populární, bylo falešné společnosti vyrábějící „fiktivní“. Pokyny pro kupující: koupit lék na oficiálních internetových stránkách. Nomidol Velmi vzácně vyskytuje v lékárnách. Je možné si koupit velké několikrát stranu, takže růst cen.

Co se lze naučit od všech těchto negativních názorů o nástroje z houby Nomidol?

“Z nehtů houba neutrpěl jeden rok. Všechny léky, které byly předepsané dermatolog jen dočasně odstranit příznaky a tento problém přišel znovu. Dovolit jít v létě na otevřených botách jsem nemohl, a od bot na situace byla pouze zhoršila, a zdálo se, dokonce i zápach.

Krém Nomidol jsem narazil na internetu. Rozhodl přečíst, co píší o něm. Bolestně všichni mluvili také o nástroji, tak jsem se rozhodl ho objednat. Nevěřím, protože tam lze snadno hodit na peníze, posílání zásilky.

Ale jak se ukázalo, že platit za zboží po obdržení co způsobil důvěryhodnost prodávajícího. Zboží přišlo velmi rychle, již 4. den jsem dostal drogu. První věc, řekl jsem si, to je snímek krému.

“Lék na houby Nomidol mi radil kamaráda, který byl vyléčen z manžela onemocnění. Okamžitě jsem objednal smetanu, rozhodování o tom, aby se nedívali na analogy v lékárnách, protože podle vyjádření svého přítele, že jsou neúčinné.

Produkt okamžitě ulevilo. Po aplikaci je příjemné a snadné chill, a svědění zcela eliminován. Po 4 dnech jsem si všiml, loupání a zarudnutí se výrazně snížila. Navzdory tomu, že do týdne úplně dostal všechny příznaky, pokračoval jsem použít mast až do dokončení doporučeného kurzu.

říká, že to, jako by houba se neléčí, bude se vracet po delší dobu. Po léčbě GNomidolon riziko relapsu je nula, protože to zvyšuje lokální imunitu, jak je uvedeno výrobcem“.

“Měl jsem štěstí, jsem si koupil Nomidol zadarmo při podpoře pouze jeden rubl. Před tím se pokusil spoustu drahých mastí, ale známky plísní jen na čas odešel, pak se zase vrátil. Viděl jsem v internetové reklamě s tím, že účinný krém proti pružné si můžete koupit za symbolickou cenu.

Nicméně, platba za přepravu spočívá na stravování. Balíček mě stálo levnější než krém jsem koupil v lékárně. Byli jsme příjemně překvapeni, že krém začal působit téměř okamžitě po aplikaci. Druhý den jsem si všiml, že kůže na nohou se stala méně odlupování a svědění je úplně pryč.

Po 2 týdnech příznaky onemocnění není pryč, jako bych nikdy trpěl houby. Jisti lépe Nomidol znamená, že nenajdete, takže radím vám nebude ztrácet čas a pořadí tohoto krému. “

začal cestovat zarudnutí kůže. Okamžitě jsem se rozhodl jít do dermatolog, který dal zklamáním diagnostika – nehtů houba. Poradil mi, zkusit krém Nomidol. Lék nebyl levný, ale i pro své zdraví Myslím, že to nestojí za úsporu, takže okamžitě nařídil 2 trubky.

Prostředky ve chvíli, kdy byl eliminován svědění a pálení, ao týden později zmizel, a další nepříjemné symptomy. Dobře, že čas se obrátil na zkušeného technika, takže snadno a rychle zbavili problému.

I běžel šel do dermatolog, jsem byl předepsán Nomidol. Objednané nástroj přes internet, balíček výhoda neměl příliš dlouho čekat, už v 5. den jsem obdržel zboží. Nástroj po aplikaci začal působit téměř okamžitě.

Svědění a pálení jsou pryč po první aplikaci a už se nikdy nevrátil. Lék opravdu funguje, co jiného říct. Nelze říci, že je účinnější protějšky, protože kromě něj už ne použitý“.

I přes mnoho pozitivních recenzí, nejsou spokojení zákazníci. O negativních názorů přečíst zde.

Mnoho uživatelů psát na e-mailové děkovné e-dopisy, ale nenechávejte je v komentářích. Udělali jsme výběr z těchto hodnocení a jejich prezentaci vaší pozornosti. Máte-li jakékoli dotazy nebo chcete-li opustit svůj názor, prosím, vyplňte formulář pro poznámky v dolní části stránky.

Léčivo dokazuje jednu skutečnost – je aktivně používá v praxi mnoho lékařů. A to Nomidol podle lékařů je nejbezpečnější a účinný lék, který může rychle zničit plísně.

“Lékem houby Nomidol je velmi účinná v jakémkoli stadiu nemoci. Velkým plusem Věřím, že jeho bezpečnost a přírodní prostředek, který umožňuje použít nástroj pro každého.

rád také, že gel neobsahuje žádné nežádoucí účinky, které neobsahuje toxiny, jedovaté látky. To znamená, že žádný stres na ledviny a játra. Lék rychle zmírňuje svědění, pálení, zánět, odstraňuje zápach.

Nejlepším důkazem bezpečnosti a účinnosti Nomidola nejsou o tom. Většina z nich jsou pozitivní. To znamená, že krém opravdu pomáhá zbavit plísně.

 1. Lék na houby nehty, prověřuje účinnost
 2. Léčba nehtů houba lidových prostředků – nejúčinnější lidový lék pro houby nehty
 3. Can octa lék na nehty houba hodnocení?
 4. Řešení

 5. naftifin z nehtů houba recenzí cenu
 6. OL>

Emilie Jurečková
About Emilie Jurečková 281 Článků
Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.