Silane Guard – tekuté sklo, recenze, cena, kde koupit, koupit hned,

je speciální brusné kompozice s účinkem kapalného skla, které se vztahují na části karoserie. Liquid Silan Willson sklo Guard vyrábí japonské společnosti Willson. Tento nástroj umožňuje vytvářet vodu odpuzující účinek a chrání lak před poškrábáním a mechanickým poškozením a před agresivními činidly v zimě.

Více se dozvíte na oficiálních webových stránkách

Inovativní technologie pomohla vytvořit snadno použitelný jednosložková látka. Recenze na kapalný Silan Willson skla Guard umožňují posoudit jeho popularitu u spotřebitelů.

Přehled konkurenčních fondů Silan Guard

Pro zajištění ochranné vlastnosti těla, mnozí majitelé vozidel použít speciální nářadí. Patří mezi ně leští a vosky. Všechny tyto látky mají vliv na: Ano, auto je lesklá a tělo má ochrannou vrstvu, ale hlavní nevýhodou je stručnost tohoto majetku. Tyto sloučeniny se promyjí na první mytí vozidel. Síla ochranné vrstvy vytvořené takovými prostředky, je velmi malý, takže lze říci, že mají dekorativní efekt a ochranné vlastnosti jejich podmíněné.

Inovace japonského výrobce používá silonovoy základ pro vytvoření tekutého skla. Tato látka zaručuje ochranu povrchu těla za celý rok. Vzhledem ke složení auto bude mít vynikající vzhled lesklý povrch a dobrou ochranu proti agresivním prostředí po dlouhou dobu. Tento povlak se při ručním nebo strojním pračky ne smýt, a větší pravděpodobnost, že se zabránilo čisticí prostředky zničit nátěrové hmoty v těle.

ppe bright coe up1 1 Silane Guard  tekuté sklo, recenze, cena, kde koupit, koupit hned, Díky dobré korelaci ceny a kvality Silan Willson Guard osloví majitelé automobilů. Než si koupíte vozidlo, musíte ověřit integritu prodávajícího, nekupovat padělek. Naše společnost garantuje vysokou kvalitu prodávaného zboží.

Způsob použití Silan Willson Guard

látka aplikuje na povrch stroje, by mělo být provedeno v poli, chráněna před přímým sluncem a prachem. Nelze použít kompozici při pokojové teplotě nižší než nula. New Willson Silan stráž před aplikací vyžaduje testování tohoto řešení je aplikován na malé ploše těla. Vezměte prosím na vědomí, že použití této látky není všude.

>>>>  Flexumgel pro spoje - jak to funguje? Jaké jsou názory

Řečeno ne na takové detaily vozu:

 • plastový povrch;
 • nárazníku auta;
 • pryžové nebo chromované části;
 • skla a světlometů.

Při získávání finančních prostředků pro tyto autodílů třeba je otřít vlhkým hadříkem. Je-li látka dostane na oblečení, opláchněte vodou.

Funkce aplikace je, že po nanesení Wilson musí rychle provést leštění. Nepoužívejte Polish se skleněným efektem tekutého je možné pouze v místnosti, která je dobře větraném místě. Udržovat v čistém silanu Willson stráže nemožné: otevření láhve, je třeba ji okamžitě použít

.

sada obsahuje nástroj Silan Guard Willson, speciální houba aplikátor a čistící hadřík. Nanášení látky, je nutné chránit ruce latexové rukavice. Hlavní složkou v prostředku je silan, že se nedají jíst, by měly být drženy v dostatečné vzdálenosti od ohně mimo dosah dětí. Pokud náhodou se látka dostane na kůži obličeje nebo očí, měli vypláchnout vodou po dobu 15 minut.

ppe keybord brekft crey1 Silane Guard  tekuté sklo, recenze, cena, kde koupit, koupit hned, Před nanesením látku, kterou potřebujete umýt a vysušit auto. Pak by se mělo zacházet s odmašťovadly do všech částí těla, poté naneste silan stráž a raspolirovat hadřík. Nechat auto po dobu 8 hodin k upevnění efekt. Podrobný návod k použití je v balení.

Uchovávejte by měla být při teplotě do 40 stupňů. Je možné, aby se zabránilo zamrznutí a uchování při teplotách pod bodem mrazu. Chránit před kontakt obalového slunečním zářením. Použití termínu výrobku je 5 let od data výroby.

Výhody tekuté skleněné Silan gardy

Nástroj je snadno a ekonomicky aplikovány. Po otřít se ukázalo vynikající výsledek, který není odlišný od drahých výrobků.

Tělo vozu bude opravdu mají vynikající lesk po celý rok. Kromě toho, podle mnoha odborníků, nástroj zaručuje vodoodpudivá vlastnosti v důsledku organického filmu, který se objeví na povrchu. Vůz po dlouhou dobu, budou chráněny před agresivními vlivy povětrnosti a zůstane jasná.

>>>>  VaricoSocks - ponožky, Je to stojí za nákup? Kolik to bude stát?

Hlavními výhodami Silan Willson stráže patří:

 • zajišťuje efekt, který zaručuje odolnost proti vlhkosti;
 • zpracování může být libovolné velikosti auto;
 • snadná aplikace prostředku umožňuje vyrábět všechny práce na krátkou dobu;
 • díky speciální technologii, výrobek může být použit v několika vrstvách;
 • tloušťka povlaku překročí voskové několikrát;
 • dlouhotrvající účinek zpracování auto.

akvizici Willson Silan gardy

koupit tekuté sklo pro auto na našich webových stránkách. vedoucí zaměstnanci společnosti budou odpovídat na všechny vaše dotazy a radit ohledně žádosti. V ceně výrobku je nejlepší v regionu. Můžete si objednat dodání zboží kurýrem nebo přepravní společnosti. Platba se provádí jakýmkoliv vhodným způsobem pro zákazníka. – to může být v hotovosti nebo bankovním převodem, stejně jako plastových karet banky

Více se dozvíte na oficiálních webových stránkách

Oficiální web obsahuje podrobný popis produktů, které poskytnou odpovědi na všechny otázky správně vyzvednout nezbytný nástroj. Pokud si nevíte, kde koupit automobilový tekuté sklo Willson, objednat výrobek z nás a máte zaručeno, že bude spokojen s nákupem.

Emilie Jurečková
About Emilie Jurečková 281 Článků
Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.