Slim Shape kalhoty na hubnutí – názory, cena, kde koupit, přísady, jak to funguje?

Slim Shape kalhoty na hubnutí - názory, cena, kde koupit, přísady, jak to funguje?
Slim Shape kalhoty na hubnutí - názory, cena, kde koupit, přísady, jak to funguje?

Slim Shape je speciální kalhoty navrženy s firmou Neotex pro hubnutí. Jejich princip fungování je založen na populární tvrzení, že pocení podporuje hubnutí. Čím více je osoba pocení, tím rychleji se tělo zbaví škodlivých látek, odbourávání tělesného tuku.

Kromě výroby sportovního oblečení a dalších zařízení, společnost Neotex je známý pro jeho další vývoj high-tech. Zejména společnost se zabývá výrobu průmyslových textilií pro nátěry letadel a jiných druhů dopravy.

Princip činnosti Slim Shape

proti celulitidě kalhoty jsou vyrobeny ze speciálního izolačního materiálu pro hubnutí s vnitřní savou vrstvou. Vzhledem k tomu,

16 3 Slim Shape kalhoty na hubnutí  názory, cena, kde koupit, přísady, jak to funguje?

Slim Shape vytváří saunu účinek, tělo začne potit

a tím zbavit nadváhy.

Cloth který dělal teplé kalhoty, Spodní je jedinečný vývoj společnosti Neotex, na jehož počest byl pojmenovaný materiálu (dále jen Neoteks).

se skládá ze dvou vrstev:

 • vnější, který absorbuje vlhkost, neumožňují pot na vnější stranu;
 • vnitřní, která je ve styku s pokožkou brání přirozenou cirkulací vzduchu a vlhkosti, což způsobuje osobu potit.

Vzhledem k tomu, že kamaše je možné nosit nejen při sportu, ale kdykoli jindy:., Když dělá domácí práce, chůzi na ulici, nebo jen relaxovat

Vzhledem k jedinečnému Neotex materiálu, který neprochází pot, anticelulitidní kalhotky Slim Shape lze nosit v těch případech, kdy nechcete, aby někdo všimnout ošklivé potní skvrny na pravidelných oblečení.

Řada klientů tvrdí, že proti celulitidě kalhoty dělat opravdu práci. Ale měli byste pochopit, že výsledek bude dosaženo pouze v kombinaci se správnou výživou, pravidelnou fyzickou aktivitu a dalších individuálních charakteristik. Takže, pro některé efekt bude po několika týdnech patrné, ale pro někoho, po pouhých několika měsíců.

Tajemství Neoteks Slim Shape

Mini sauna a skleníkový efekt je dosaženo pouze díky unikátnímu složení textilie, která se používá při výrobě šortek Slim Shape.

Jedná se skládá z:

 1. syntetický kaučuk nebo neopren (70%). S ním se tkanina pevně obepíná tělo, a tím se zvyšuje „skleníkový efekt“, zvýšené pocení.
 2. polyester (15%). Syntetické vlákno podobné jeho vlastnosti jako běžné bavlněné tkaniny. Používá se pro obložení, lze snadno vyprat, absorbuje

  vlhkost a zápach. Zajišťuje snadnost použití kalhot Slim Shape, což výrazně prodlužuje jejich životnost.

 3. nylon (15%). Bez jeho uplatnění, nikdo z firmy na výrobu sportovního oblečení a vybavení. Tento syntetický polymer je pružný, vysokou odolnost proti vysokým teplotám a zatížení.

S využitím výše popsaných vláken a materiálů, Neoteks přispívá k urychlení metabolismu v podkožní tukové vrstvy těla a normalizovat krevní oběh.

>>>>  Bentolit Česká republika - lékárna, skutečné názory, koupit nyní, cena

Mnoho hodnocení zákazníků, které lze vidět na internetových stránkách nebo v internetovém obchodě, naznačuje, že první viditelný účinek užívání Slim Shape znatelné po prvním tréninku, o několik hodin později. Chcete-li to ověřit, změřit hmotu svého těla před jejich použitím a po něm.

Indikace Slim Shape

Anti-celulitidě kalhoty uvedené pro použití

15 6 Slim Shape kalhoty na hubnutí  názory, cena, kde koupit, přísady, jak to funguje?

všechny ty, kteří chtějí rychle zbavit nadváhy v dolní polovině těla. Kalhoty s vysokým pasem pomoci zhubnout nejen v bocích, ale i žaludku. Hovoříme-li o této recenze spokojených zákazníků.

Shorts doporučovány pro použití pro všechny, kteří:

V zájmu dosažení maximální anticelulitidní účinek, jsou doporučeny kalhoty hubnutí Slim Shape se nosí každý den. Nezáleží na tom, jestli není v tuto chvíli sport, chůze nebo doma.

Díky svému jedinečnému složení, které nepropustí pot lze nosit jako nezávislý oděvu. Volitelné top lze nosit není příliš těsné kalhoty nebo džíny. Zhubnout diskrétně.

Kontraindikace Slim Shape

Specifické kontraindikace mostu č. Nicméně, lékaři a fitness instruktory varují kupující jejich použití round-the-clock. Samozřejmě, čím více budete nosit (současně vykonávat tělesná cvičení), bude tím lepší efekt.

Nicméně, zneužívání jejich ponožek může být nebezpečné, protože:

 1. Konstantní kompresní a přehřátí těla může mít vliv na vnitřní orgány, krevní oběh, kůže.
 2. může způsobit křečové žíly.
 3. Constant ponožka může způsobit gynekologické problémy žen a onemocnění prostaty

  u mužů.

 4. Intenzivní pocení pomáhá zajistit, že kůže zůstane trvale škodlivé látky, bakterie množí. To vše vede k rozvoji kožních onemocnění.
 5. pocení odstraňuje z těla všechna kapalina, včetně schopnosti umýt z těla procento užitečných minerálních látek. Proto konstantní ponožka můstek Slim Shape může vést k dehydrataci.
 6. Navíc, použití Slim Shape je poskytnout lidem s onemocněním kardiovaskulárního systému, vnitřních orgánů, otevřené rány a záněty na kůži.
 7. OL>

  Je to kvůli tomuto zneužití-of-the-nošení most pro hubnutí je za to nestojí. Ale zmírnit jejich používání může výrazně zmírnit nepříjemný proces hubnutí.

  Slim Shape proti celulitidě kalhoty podporuje odstranění z těla všechny škodlivé toxiny, přebytečné tekutiny. Pomáhá normalizovat krevní oběh. Výsledkem je, že pokožka se zbaví viditelných známek celulitidy, se stává pružnou a hebkou.

  Díky Empire pasu, kalhoty nastavení hlasitosti stehen, ale pas, hýždě. Mohou být použity jako náhrada hubnutí spodní prádlo se nosí pod civilu. Mnoho klientů se říci, že kalhoty mají za následek „korzetu“ pro své spodní části těla.

  Vzhled, velikostí a jiné rysy Slim Shape

  Podle oficiálního popisu vypadá Slim Shape vypadat jako každá jiná sportovní kalhoty černé se žlutým pružná na vrchol (uvnitř tkaniny žlutá). Jsou vyrobeny bez

  14 4 Slim Shape kalhoty na hubnutí  názory, cena, kde koupit, přísady, jak to funguje?

  švu. Z tohoto důvodu nejsou RUB, nenechávejte nepříjemné stopy na kůži, neviditelné pod oblečení (pro použití jako Spanx).

  K tomu, aby proti celulitidě kalhoty má svůj účinek, měly by těsně přiléhat k tělu. Z tohoto důvodu, mohou vzniknout problémy s výběrem vhodné velikosti. V Aby se tomu zabránilo, nabídka číst, jakou velikost byste měli koupit pro pasu a kyčlí s konkrétním obvodu.

  Rozměrová síť (v první řadě ukazuje úroveň pasu a druhá stehna):

 • S (44) – 70-74 cm 97-101 cm;
 • M (46), – 75 až 78 cm, 102-104 cm;
 • L (48), – 79 až 83 cm, 105-108 cm;
 • XL (50), – 84 až 89 cm, 109-112 cm;
 • XL (52), – 90-94 cm 113-117 cm;
 • XXXL (54), – 95-98 cm, 118-122 cm
>>>>  Papinol - jak ji používat? kde ho koupit, lékárna, cena

Podle oficiálních stránkách výrobce (můžete také najít recenze zákazníků), za účelem získání co nejpřesnějších výsledků, doporučuje se několikrát je změřit obvod boků a pasu. Pak můžete koupit kalhoty.

Kromě kalhot hubnutí Slim Shape je dodáván s oficiálním průvodcem pro správné používání sportovního oblečení, tipy na trénink. Navíc můžete najít krejčovským metrem, který se doporučuje pravidelně provádět měření, které pomohou sledovat proces hubnutí, posilovna pytel pro pohodlné skladování a nesou kalhoty a další sportovní vybavení.

Prodám krátké kalhoty v obchodě nebo objednat na oficiálních stránkách výrobce. Některé lékárny a soukromé prodejci mohou nabídnout koupit Slim Shape. cena kalhot se mohou lišit od specifických vlastností poskytovatele, region, ve kterém je nákup a další slevy.

Jak nosit kalhoty?

Není nutné nosit kalhoty pro hubnutí na holé kůži. To je nejlepší nosit pod ní bavlněné prádlo. Takže, vlhkost bude lépe vstřebává. Po sportovním tréninku nebo každodenní nošení, být jisti, že se osprchovat. Pokud tomu tak není v jedné rovině s tělem všech škodlivých sekretů kůže, které se objevují na ni v procesu pocení, může to vést k zánětu, opruzenin.

Pokud se po dlouhodobém používání a hygiena stále si všiml, že ponožky kalhoty pro hubnutí s nízkým to platí i pro kůži, se doporučuje léčit poškozenou oblast s dětskou prášek nebo mastek.

Pokud jste se rozhodli koupit kalhoty, pak se ujistěte se, že koupit velikost, kterou potřebujete v tuto chvíli. Neberte si to „s rezervou“ nebo vypočítat „hubnutí“. Oblečení je vyrobeno ze speciálního elastického materiálu. Takže i poté, co ztratit pár centimetrů v objemu, ale již za vhodné.

Jak správně pečovat o své oblečení pro hubnutí?

Pro kalhotách trvá tak dlouho, jak je to možné, je třeba s nimi pracovat, postupujte podle pokynů.

>>>>  Slimagic Caps - kde koupit nejlepší, lékárna, obchod, cena

prát v pračce na kalhotách kontraindikovány. Z tohoto důvodu je ručně umýt a voda by neměla být teplejší než 30 stupňů. Z použití prášek, jak je to možné, má být opuštěna ve prospěch tekutého mýdla nebo jiné snadno rozpustné a mírných detergentů.

Po mytí kalhoty nemůže otáčet a zmáčknout. Nejlepší opatrně zavěsit a čekat, až to vypustit všechnu přebytečnou vodu. Železo je zakázán kvůli vlastnostem materiálu. Takže sušení kalhoty by měly být ve vodorovné poloze (kterým se to na sušičce nebo jiném povrchu), ve volném prostoru (tj. Bez použití speciálního sušení).

Nezapomeňte, že nedodržení těchto doporučení pro použití může zničit produkt. Chcete-li dát kalhoty pro čištění a praní suché je kontraindikováno. Podrobnější popis a návod k obsluze, podívejte se na oficiální webové stránky nebo krabici.

Výsledky Slim Shape

Podle výrobce, anticelulitidní zeštíhlující kalhoty je efektivní vzhledem k tomu, že zvyšují pocení osoby. Tělo začne hojně, jak se zbavit vlhkosti, ztrátě nadváhy, kalorií.

Samozřejmě, že kromě odpaření podkožního tuku, ztráta navíc palce těla do jisté míry ztrácí určité procento živin. Proto, aby se snížila možná rizika spojená s nošením můstek (podrobnosti viz odstavec „kontraindikace), je nutné neustále doplňovat rovnováhu tekutin v těle, jíst správně, stravě.

Zpravidla výsledek po použití kalhoty Slim Shape lze popsat třemi hlavními změnami:

 • aby se pás čára výraznější;
 • poděkovat skutečnost, že kalhoty jsou high-pasem, ale modelovat nejen boky, ale i žaludek;
 • zbavit nadbytečného tuku v bocích.

Nejčastěji rozhodnutí koupit kalhoty, vzít ženy, které nemají možnost se často na návštěvu do tělocvičny nebo posilovny. Cena kalhot na hubnutí může výrazně ušetřit na sport, ale výsledek nebude držet sebe dlouho čekat.

Navíc je to ideální nástroj, který pomáhá udržovat tělo v neustálém tónem zdůraznit křivky postavy. Četné kladná hodnocení ukazují, že proti celulitidě kalhoty opravdu mají požadovaný účinek na hubnutí. Můžete si je koupit v internetovém obchodě nebo prostřednictvím oficiálních internetových stránkách. Přejít na oficiální stránky!

Emilie Jurečková
About Emilie Jurečková 281 Článků
Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.