Uniderm – recenze, cena, kde koupit, koupit nyní

Release formě a složení

Léková forma je krém pro vnější použití 0,1%:. Hmotnost bílý nebo téměř bílé barvy (15 g nebo 30 g v hliníkové trubky, v kartonové svazku 1 tuba)

1 g krému obsahuje:

 • účinná látka: mometasonfuroát 1 mg;
 • pomocné látky: cetostearylalkohol, hexylenglykolu, makrogol 20 cetylstearylalkohol, glycerylmonostearát 40-55, zředěná kyselina fosforečná, oxid titaničitý, bílá vazelína, hliník škrob octenylsuccinate, včelí vosk bílý, čištěná voda

.

Farmakologické vlastnosti

Pharmacodynamics

Uniderm má protizánětlivé, antiexudative, Antipruritické účinek.

mometason podporuje uvolňování proteinů, které inhibují fosfolipázy A2. Tyto proteiny, nebo tzv lipocortin, zpoždění procesu uvolňování arachidonové kyseliny, kontrolovat biosyntézu mediátorů zánětu -. Prostaglandinů a leukotrienů

Farmakokinetika

dut rt bet1 Uniderm  recenze, cena, kde koupit, koupit nyní Absorption Uniderm nevýznamné. 8 hodin po aplikaci krému na neporušenou kůži (bez occluzionna obvazy) v systémovém oběhu může být detekována asi 0,4% účinné látky.

Indikace pro použití Uniderm

Podle pokynů Uniderm prokázáno, zmírnit příznaky zánětu a svědění způsobené dermatitidou, citlivé na kortikosteroidy léčby.

Kontraindikace Uniderm

 • akné rosacea;
 • virová infekce kůže způsobené Varicella zoster, herpes simplex typu 1 a 2;
 • infekční onemocnění kožní bakteriální a houbové etiologie;
 • periorální dermatitida;
 • syfilis;
 • tuberkulózu;
 • postvakcinační reakce s;
 • léčba velkých oblastí kůže a / nebo při dlouhodobém užívání v těhotenství a při kojení;
 • stáří 6 měsíců;
 • přecitlivělost na kortikosteroidy;
 • intolerance složek léčiv.

Je třeba dbát při přiřazování Uniderm pro léčbu kůže a kožní záhyby, při použití okluzních obvazů na velkých plochách poškozených a / nebo po dlouhou dobu (zvláště u dětí).

Návod k použití Uniderm: Způsob a dávkování

Smetanové Uniderm aplikovat zevně, jeho uplatnění v tenké vrstvě na postiženou oblast kůže.

Postup se provádí 1 krát za den. Doba průběhu se určí lékař, s ohledem na snášenlivost pacienta, klinický význam a závažnost vedlejších účinků.

Vedlejší účinky

 • alergická reakce s: kontaktní dermatitida;
 • kožní reakce s: vzácné – pálení, suchost a podráždění kůže, akné, svědění, Miliaria, hypertrichóza, periorální dermatitida, hypopigmentace, macerace kůže, vzhledu sekundární infekce, folikulitida, atrofie kůže, strie; Velmi zřídka – tvorba puchýřů a papuly;
 • jiné:. Na pozadí dlouhodobou terapii a / nebo nanášení krému na velkých plochách kožních lézí, nebo použití okluzivní terapie – adrenální insuficience, Cushingova syndromu a jiných nežádoucích jevů, charakteristický pro systémových kortikosteroidů použití
>>>>  Fizzy Slim -opinions, cena, kde koupit, koupit hned, hubnutí

Předávkování

Příznaky předávkování jsou: sekundární nedostatečnosti nadledvin a další poruchy funkce hypotalamus-hypofýza-nadledviny osy

.

dut rchitecture beutifu1 Uniderm  recenze, cena, kde koupit, koupit nyní Doporučená symptomatickou terapii, pokud je to nutné, korekce elektrolytové rovnováhy. Droga se doporučuje zrušit, ale pokud byla léčba prodloužena, zrušení by mělo být postupné.

Zvláštní pokyny

riziko systémových účinků kortikosteroidů se objeví v léčbě rozsáhlých kožních ploch těla, po dlouhou dobu, a zvyšuje při aplikaci krému pod okluzivním obvazem. Takže chcete ovládat stav pacienta pro včasné odhalení příznaků, potlačení funkce hypotalamus-hypofýza-nadledviny osy a Cushingův syndrom.

Je možné, aby krém v tvých očích.

Vzhledem k přítomnosti v přípravku propylenglykolu může vyvolat podráždění v místě aplikace. V tomto případě, aplikace Uniderm by měl zastavit a přiřadit příslušnou léčbu.

Účinek GCS může změnit příznaky některých kožních onemocnění, mělo by být považovány za v době diagnózy.

Po dlouhodobé léčbě krémem náhlé vysazení léku může vést ke vzniku syndromu z ricochetovým (a dermatitidy s intenzivním zarudnutí a pálení). Proto, aby se zrušit Uniderm pomalu pomocí přerušované léčebný režim.

hojení s použitím kortikosteroidů může zpomalit.

opatrnost se doporučuje používat krém pro ošetření v Pediatrics.

Použití v těhotenství a při kojení

Vzhledem k tomu, kortikosteroidy překonat placentární bariérou, existuje riziko negativního dopadu Underme na vývoj plodu, a proto se zabránilo dlouhodobé užívání a vysoké dávky léčiva během doby březosti.

kortikosteroidy jsou vylučovány do mateřského mléka. Doporučuje se přerušit kojení při léčbě rozsáhlých oblastech kožních lézí, kdy se předpokládá, dlouhodobá léčba vysokými dávkami mometasonu.

Použití u dětí Uniderm

Kontraindikován jmenování Uniderm děti do šesti měsíců.

věk 0,5-2 let trvání léčby by neměla přesáhnout 5 dní.

Bezpečnost a účinnost krému v léčbě dětí starších šesti měsíců dobu delší než 42 dnů nejsou nastaveny.

dut rchitecture ttrctive1 Uniderm  recenze, cena, kde koupit, koupit nyní Při jmenování lék pro děti by si měli uvědomit, že jsou velké riziko potlačení funkce hypotalamus-hypofýza-nadledviny systému, spolu s rozvojem Cushingova syndromu. To je způsobeno vysokým poměrem plochy povrchu k hmotnosti.

>>>>  MuscleG - prášek pro svaly, názory cena, kde koupit,

Dlouhotrvající vystavení GCS na těle dítěte může dojít k porušení svého růstu a rozvoje, takže byste měli používat minimální účinnou dávku na krátkou dobu.

Lékové interakce

Interakce krému Uniderm s jinými léky nejsou nainstalovány /.

analoga

Analogy Uniderm jsou Asacort, Gitan-N, Asmanex, Mamat, Nasonex, mometason.

Podmínky skladování

Skladovat při teplotě 15-25 ° C. Udržujte mimo dosah dětí.

Trvanlivost – 2 roky

.

podmínky dodávek lékáren

vydávány na lékařský předpis.

Recenze asi Underme

Recenze asi Underme většinou pozitivní, účinnost krému v léčbě alergické kožní reakce s, záněty, otoky, svědění. Droga je snadno ovladatelný, dobrou konzistenci, žádný zápach. Náklady na krému se nazývá přijatelné nebo nízká.

nedostatky často poukazují na to, že je Uniderm hormonálního činidla.

Cena Uniderm lékáren

Cena Uniderm pro zkumavky obsahující 15 g krému, přibližně 30 g –

Emilie Jurečková
About Emilie Jurečková 213 Článků
Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.